Twój koszyk 0 PLN
Lista wpisów
Lista wpisów
Rękawiczki nitrylowe niebieskie niepudrowane
29.05.2020
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE S
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE M
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE XS S M L XL
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE NIEBIESKIE
#RĘKAWICZKI NITRYLOWE NIEPUDROWANE
#IMPORTER RĘKAWICZEK NITRYLOWYCH

Szukasz jednorazowych rękawiczek nitrylowych? 
Oferujemy Szeroki wybór RĘKAWICZEK NITRYLOWYCH, klasy przemysłowej I medycznej do różnorodnych zastosowań i szerokim zakresie branż.  
 
RĘKAWICE NITRYLOWE - Do zastosowań przemysłowych i w warsztatach
Rękawiczki nitrylowe są idealne dla zastosowań tamgdzie jest wymagana wysokia odpornoś chemiczna.  Nitryl ( kauczuk syntetyczny ) jest w stanie wytrzymać  warunki pracy dla smaru, benzyny, oleju napędowego oraz wielu kwasów i olejów. To dlatego rękawiczki nitrylowe są wśród preferowanych wyborów do zastosowań przemysłowych, takich jak przemysł motoryzacyjny i chemiczny.
 
RĘKAWICZKI NITRYLOWE - Dla lekarzy, laboratoriów i gabinetów piękności
Rękawiczki nitrylowe zapewniają najlepszą barierę ochronną przed mikroorganizmami i przeznaczone są do badań lekarskich, diagnostycznych, czynności terapeutycznych i do prac z materiałem septycznym.
 
Rękawice nitrylowe pozwalają zminimalizować ryzyko zakażeń. Rękawice nitrylowe nie uczulają ponieważ nie zawierają protein lateksu naturalnego. Dlatego rękawiczki nitrylowe polecane są dla osób ze skłonnością do alergii i podrażnień. Rękawiczki nitrylowe wykorzystywane są również w procedurach obarczonych wysokim ryzykiem zakażeń, w systemie podwójnych rękawic oraz do pracy w laboratoriach. 
 
Kładziemy duży nacisk na ochronę osobistą. Oferujemy wysokiej jakości rękawice nitrylowe, znanej i cenionej marki. Rękawice nitrylowe są najlepszej jakości i spełniają międzynarodowe normy dla nitrylowych rękawic medycznych. Dopuszczone kontaktu z żywnością.  Rękawice nitrylowe są tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną ochronę i wygodę!

 

Rękawiczki Nitrylowe PF niebieskie ( niejałowe, niepudrowane). Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii produkcji charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania. Swoją elastycznością i dużą wytrzymałością na zerwanie przewyższają rękawiczki lateksowe. Są dedykowane dla osób posiadających alergię na lateks naturalny. Zapewniają doskonałą precyzję chwytu i wysoki poziom ochrony przed zakażeniami.

 

Rękawiczki Nitrylowe PF czarne ( niejałowe, niepudrowane). Grube i bardzo wytrzymałe rękawiczki nitrylowe w kolorze czarnym. Dedykowane tam gdzie występyje większe ryzyko lub zwyczajnie potrzebna jest wieksza trwałość rękawiczek nitrylowych.  Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii produkcji charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania. Swoją elastycznością i dużą wytrzymałością na zerwanie przewyższają rękawiczki lateksowe. Są dedykowane dla osób posiadających alergię na lateks naturalny. Zapewniają doskonałą precyzję chwytu i wysoki poziom ochrony przed zakażeniami.