Waluta:
PLN
Nowość Towar polecany
rekawiczki nitrylowe czarne warsztatowe s
rękawiczki nitrylowe czarne diagnostyczne
Rękawiczki nitrylowe PF


Szukasz jednorazowych rękawiczek nitrylowych? 

Oferujemy duży wybór rękawiczek nitrylowych czarnych, zarówno klasy przemysłowej oraz medycznej do różnorodnych zastosowań i szerokim zakresie branż.  Rękawice nitrylowe są wykonane z kauczuku syntetycznego.

 

RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE - Do zastosowań przemysłowych i w warsztatach

Rękawiczki nitrylowe czarne są idealne dla zastosowań gdzie jest wymagana wysokia odpornoś chemiczna.  Nitryl ( kauczuk syntetyczny ) jest w stanie wytrzymać  warunki pracy dla smaru, benzyny, oleju napędowego oraz wielu kwasów i olejów. To dlatego rękawice nitrylowe czarne są wśród preferowanych wyborów do zastosowań przemysłowych, takich jak przemysł motoryzacyjny i chemiczny.

 

RĘKAWICZKI NITRYLOWE CZARNE - Dla lekarzy, labolatoriów, gabinetów piękności, salonów tattoo

Rękawiczki nitrylowe zapewniają najlepszą barierę ochronną przed mikroorganizmami i przeznaczone są do badań lekarskich, diagnostycznych, czynności terapeutycznych i do prac z materiałem septycznym.

 

Rękawice nitrylowe pozwalają zminimalizować ryzyko zakażeń. Rękawiczki nitrylowe czarne nie uczulają ponieważ nie zawierają protein lateksu naturalnego. Dlatego rękawiczki nitrylowe polecane są dla osób ze skłonnością do alergii i podrażnień. Rękawiczki nitrylowe wykorzystywane są również w procedurach obarczonych wysokim ryzykiem zakażeń, w systemie podwójnych rękawic oraz do pracy w laboratoriach. 

 

Kładziemy duży nacisk na ochronę osobistą. Oferujemy wysokiej jakości rękawice nitrylowe, znanej i cenionej marki. Rękawice nitrylowe są najlepszej jakości i spełniają międzynarodowe normy dla nitrylowych rękawic medycznych. Dopuszczone kontaktu z żywnością.  Rękawice nitrylowe są tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną ochronę i wygodę!

 

  • Surowiec: nitryl
  • FDA, EN, ISO, CE
  • Środek pudrujący: brak
  • Kolor: czarny
  • Powierzchnia: teksturowana
  • Mankiet: równomiernie rolowany
  • Kształt: uniwersalny, rękawice pasują na prawą i lewą dłoń
  • Ilość w opakowaniu jednostkowym: 100 sztuk
  • Dostępne rozmiary: XS (5-6); S (6-7); M (7-8); L (8-9); XL (9-10)

 

Sposób pakowa rękawiczek nitrylowych:

PALETA - 96 kartonów po 10op

KARTON - 10 opakowań po 100szt

OPAKOWANIE - 100szt

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie